Mısır ve Pirinç Patlağı
139 mısır patlağı ürünü, 32 marka. Birim fiyatta en uygunu Yayla Mısır ve Pirinç Patlağı 68 g Süt Mısır 8'li: ₺60,11/kg, Şehzade. Mısır patlağı kilosu çoğunlukla ₺406,25–₺800,00. Market market güncel fiyat, her gün yenilenir.
Mısır patlağı: 139 ürün, 32 marka. Birim fiyatta en uygunu Yayla Mısır ve Pirinç Patlağı 68 g Süt Mısır 8'li (₺60,11/kg, Şehzade).
Mısır ve Pirinç Patlağı markaları
- Yayla mısır patlağı (34)
- Eti mısır patlağı (20)
- Kaju Bang mısır patlağı (13)
- Glutensiz Fabrika mısır patlağı (10)
- Rice Up mısır patlağı (7)
- Wefood mısır patlağı (6)
- Lestello mısır patlağı (4)
- Seedn mısır patlağı (4)
- Bang Fit mısır patlağı (3)
- OTS mısır patlağı (3)
- Terrastar mısır patlağı (3)
- Burch mısır patlağı (3)
Mısır ve Pirinç Patlağı fiyatları
- Yayla Mısır ve Pirinç Patlağı 68 g Süt Mısır 8'li — ₺32,70 · Şehzade
- Yayla Mısır ve Pirinç Patlağı 32 g Sade 4'lü — ₺11,90 · Özdilekteyim Market
- Yayla Mısır ve Pirinç Penne Makarna 400 g — ₺44,00 · Şehzade
- Yayla Mısır ve Pirinç Patlağı 34 g Bal&Hardal 4'lü — ₺16,20 · Şehzade
- Kaju Bang Yer Fıstıklı Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺5,00 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Karamelli Bisküvi Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺6,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Sade Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺6,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Süt Mısır Aromalı Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺6,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Krema Soğan Mısır & Pirinç Patlağı 32 G — ₺7,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Cheddar Aromalı Pirinç Patlağı 32 G — ₺7,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Lime & Acı Aromalı Pirinç Patlağı 32 G — ₺7,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Barbekü Sos Aromalı Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺7,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Thai Mısır & Pirinç Patlağı 32 G — ₺8,00 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Baharatlı Mısır & Pirinç Patlağı 32 G — ₺8,00 · A101 Kapıda
- Bang Fit Glutensiz Mısır & Pirinç Patlağı 32 G — ₺8,00 · A101 Kapıda
- TK TACO AROMALI MISIR VE PİRİNÇ PATLAĞI 64 G — ₺16,50 · Tarım Kredi Koop
- Yayla Popnays Klasik Lezzet Mısır ve Pirinç Patlağı 64 g — ₺17,50 · A101 Kapıda
- DOLA GLUTENSİZ KARABUĞDAYLI S — ₺84,00 · Tarım Kredi Koop
- Eti Gong Peynirli Baharatlı Acılı Mısır Pirinç Patlağı 68 gr — ₺19,95 · Gürmar
- Eti Gong Bal Ve Hardal Aroma Çeşnili Mısır Ve Pirinç Patlağı 68 g — ₺19,95 · Gürmar
- Yayla Popnays Acı Barbekü Çeşnili Mısır Pirinç Patlağı 68 g — ₺20,00 · A101 Kapıda
- Yayla Popnays Süt Mısır Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı 68 g — ₺20,00 · A101 Kapıda
- Yayla Popnays Yoğurt & Bahçe Bitkileri Çeşnili Mısır ve Pirinç Patlağı 68 g — ₺20,00 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Ballı Hardallı Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺9,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Acı Taco Mısır ve Pirinç Patlağı 32 G — ₺9,50 · A101 Kapıda
- Kaju Bang Peynir & Soğan Pirinç Patlağı 32 G — ₺9,50 · A101 Kapıda
- Burch Mısır & Pirinç Patlağı 96 G — ₺29,50 · A101 Kapıda
- Eti Gongs Pop Mısır ve Pirinç Patlağı 64 Gr — ₺19,90 · Özbesin
- Burch Zeytinli Mısır & Pirinç Patlağı 60 G — ₺20,00 · A101 Kapıda
- Eti Gong Peynirli Baharatlı Mısır ve Pirinç Patlağı 34 G — ₺12,50 · A101 Kapıda
- WEFOOD GLUTENSIZ PIRINC PATLAGI 100 GR — ₺39,00 · A101 Kapıda
- Wefood Glutensiz Karabuğday Patlağı 100Gr** — ₺39,00 · A101 Kapıda
- Wefood Çok Tahıllı Mısır & Pirinç Patlağı 100 G — ₺39,00 · A101 Kapıda
- Eti Gong Falafel Aromalı Mısır & Pirinç Patlağı 68 G — ₺27,00 · A101 Kapıda
- Yayla Ispanak & Bezelyeli Mercimek Patlağı 96 G — ₺39,00 · A101 Kapıda
- TK ÇOK TAHILLI PİRİNÇ PATLAĞI 60 G — ₺24,90 · Tarım Kredi Koop
Sık sorulanlar
- En ucuz mısır patlağı hangi markette?
- Birden çok markette satılan 43 üründen 15 tanesinde en ucuz market A101; ardından Özdilekteyim (9), Gürmar (3). Her ürünün en ucuz marketi listede yazıyor.
- Mısır patlağı fiyatları ne kadar, ortalaması ne?
- Mısır patlağı kilosu çoğunlukla ₺406,25 ile ₺800,00 arasında, ortancası ₺510,94 (139 ürünün birim fiyatından). Fiyatlar her gün yenileniyor.
- En uygun fiyatlı mısır patlağı hangisi?
- Birim fiyatta Yayla Mısır ve Pirinç Patlağı 68 g Süt Mısır 8'li: ₺32,70 (Şehzade'de), ₺60,11/kg.
- Son günlerde ucuzlayan mısır patlağı ürünleri hangileri?
- Yayla Karabuğday Patlağı 87 Gr %20 düştü, şimdi ₺39,95; Rice Up Rice Up Ayçekirdekli Pirinç Patlağı 120 g %15 düştü, şimdi ₺58,80.
- Mısır patlağı markaları hangileri?
- En çok ürünü olanlar: Yayla (34), Eti (20), Kaju Bang (13), Glutensiz Fabrika (10), Rice Up (7), Wefood (6), Lestello (4) ve Seedn (4).
- En çok proteinli mısır patlağı hangisi?
- Etiketine göre Wefood Yüksek Proteinli Patlak Kinoa&Chialı 80 gr: 100 g'da 20 g protein (₺75,00).